Kreditný systém

Kreditný systém www.areality.sk funguje podobne ako kredit pri mobilných telefónoch - všetky aktivované služby systému AReality.sk sa automaticky odrátavajú od Vášho kreditu (mesačný paušál, aktívne doplnkové služby, kredit za vložené zákazky).

Kredit je možné dobiť bankovým prevodom. Pri objednávke kreditu z členskej sekcie sa automaticky vygeneruje proforma faktúra s číslom účtu, variabilným symbol pod ktorým treba kredit uhradiť a suma úhrady. Po uhradení obdržíte riadnu faktúru – daňový doklad (emailom alebo na vyžiadanie poštou). Pokým je kredit uhradený so správnym variabilným symbolom, sumou a na správny účet, kredit je k dispozícii najneskôr do troch pracovných dní odo dňa úhrady.

V členskej sekcii máte neustále prehľad o aktuálnej výške kreditu a detailný prehľad o čerpaní kreditu. Podľa vlastného uváženia si môžete nastaviť notifikácie, ktoré Vás upozorní na znížený kredit (napr. zaslať mail, ak kredit klesne pod 1.000 alebo ak klesne kredit pod 1.000, zaslať proforma faktúru na dobitie 5.000 kreditov). Systém vás automaticky upozorňuje, ak kredit klesne pod hodnotu 100.

V členskej sekcii máte detailný prehľad o tom, do kedy máte jednotlivé služby zaplatené, resp. v akom dni bude za ne kredit odpočítaný. Ak klesne kredit na hodnotu 0, nebudete môcť vložiť nové zákazky a jednotlivé služby zostanú aktívne do termínu do kedy boli predplatené. Vo členskej sekcii však budú všetky zákazky naďalej prístupné, môžete ich upraviť, vymazať atď. V okamihu pripísania kreditu sa zákazky a služby (na ktoré vystačí kredit) aktivujú a budú prístupné pre návštevníkov. RK bude v systéme s 0 kreditom evidovaná po dobu 2 mesiacov. V tomto období bude môcť RK vstupovať do svojej členskej sekcie. Ak si v tomto období RK dobije kredit, aktivujú sa všetky služby, ktoré má objednané.

Pravidlá kreditného systému portálu AReality.sk nájdete tu.

TOPlist TOPlist